KONST / Litografier / Färglitografi 12837160
nr 1283 7160
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Riddarholmen. Signerad, daterad 1993, numrerad 15/280. Motivet: 20x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:47:43
21/10 18:51:15
21 okt
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger